تماس با ما:

09123678082

آموزش خرید ویلا

برای خرید باغ، ویلا و زمین باید به این نکات توجه کنیم.

 
  1. تعیین هدف

لازم است پیش از خرید باغ، ویلا و زمین هدف خود را از خرید مشخص کنید، افراد با هدف‌ های متفاوتی از جمله سرمایه گذاری، تفریحات خانوادگی، خرید و فروش و اجاره، به خرید ویلا، باغ و زمین می ‌پردازند، در نتیجه جهت جلوگیری از ضرر و زیان در آینده حتماً هدف خود را از خرید مشخص کنید.

  1. دسترسی آسان

باغ، ویلا و زمین خود را در مکانی خریداری کنید که به مکان‌ های مهم از جمله مراکز درمانی، راه‌های اصلی، مراکز آموزشی، بازار، مراکز خدماتی، مراکز تفریحی و… دسترسی راحتی داشته باشد.

دسترسی به زمین‌ هایی که در ارتفاعات قرار دارند سخت است، ساز و ساخت و حمل و نقل مصالح در آن ‌ها دشوار بوده و آبرسانی، گاز رسانی در این مناطق به سختی انجام می ‌شود.

  1. امکانات

امکاناتی از جمله آب کافی (داشتن چاه)، برق، خطوط گاز، آنتن دهی، خطوط ثابت تلفن را پیش از خرید ملک در نظر بگیرید، کاربری زمین را بشناسید و مطابق با فعالیت خود زمین خریداری کنید.

  1. شرایط جغرافیایی

زمین‌ های اطراف سواحل به دلیل خاک ماسه‌ ای و فرسایش خاک تنوع گیاهی کمی دارند، زمین‌ های نزدیک به رودخانه در فصول بارش (پاییز و زمستان) در معرض آب گرفتگی و سیلاب قرار دارند.

  1. امنیت

ملک ‌هایی که در نزدیکی شهرها و روستا ها هستند امنیت بیشتری نسبت به ملک ‌های جنگلی و دور از شهر و روستا دارند، ویلا های شهرکی امنیت بیشتری نسبت به ویلا های شخصی دارند، استفاده از درب‌ های محافظتی، دوربین مدار بسته، محافظ، نگهبانان به همراه سگ امنیت را افزایش می‌ دهد.

ویدیوهای آموزش خرید ویلا :