تماس با ما:

09123678082

جزئیات وبلاگ

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟

ماشین لباسشویی بوش از محبوب ترین لباسشویی های برند چند ملیتی آلمانی است که طرفداران ایرانی بسیاری دارد.

اگرچه این دستگاه کاملاً کاربردی و با کیفیت است و مطابق با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است، اما امکان ایراد و اشکال در آن نیز وجود دارد، در صورت مشاهده هر گونه ایراد و خرابی در این دستگاه توصیه می شود تعمیرات آن را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

در این مقاله بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران را معرفی خواهیم کرد.

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

ما شرکت تجاری سنا پویان را به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران معرفی می کنیم، شرکت سناپویان دارای بیش از دو دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات تعمیراتی لوازم خانگی بوش از جمله لباسشویی می باشد.

در صورتی که ساکن تهران هستید و لباسشویی بوش تان دچار ایراد و خرابی شده است، توصیه می شود تعمیرات آن را به نمایندگی های معتبری همچون شرکت سناپویان بسپارید.

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟
بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟

خدمات مجموعه سناپویان در زمینه تعمیرات لباسشویی

به طور کلی این مجموعه از طریق همکاری با تکنسین ها، نصابان و سرویس کاران مجرب و متخصص به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش می پردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

از آن جایی که لباسشویی های بوش با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و قطعات حساس تولید می شوند، تعمیرات آن ها به تخصص و ابزار آلات پیشرفته نیاز دارد.

تکنسین ها و تعمیرکاران فعال در مجموعه سناپویان افراد متخصص و مجربی هستند که از طریق شرکت در دوره های آموزشی مداوم دانش شان را به روز کرده و تعمیرات لباسشویی بوش را با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی روز دنیا و ابزار پیشرفته انجام می دهند.

سرویس ماشین لباسشویی بوش

سرویس ماشین لباسشویی از اصلی ترین خدمات سرویس کاران شرکت سناپویان مطرح می شود، سرویس ماشین لباسشویی بوش علاوه بر این که می تواند عملکرد دستگاه را بهبود ببخشد طول عمر لباسشویی را افزایش می دهد و از بروز اشکالات جدی تر در لباسشویی جلوگیری می کند.

سرویس لباسشویی بوش شامل سرویس موتور، سرویس پمپ تخلیه، سرویس هیدرواستات، سرویس میکروسوئیچ درب و… می شود.

نصب ماشین لباسشویی بوش

نصب ماشین لباسشویی بوش را می توان از دیگر خدمات تخصصی نصابان مجموعه سناپویان مطرح کرد.

نصب صحیح برخی از لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می تواند در بهبود صحیح دستگاه تأثیرگذار باشد، بنابراین توصیه می شود که نصب ماشین لباسشویی بوش به صورت تراز و صحیح را به نصابان متخصص بسپارید.

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟
بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟

عیب یابی ماشین لباسشویی بوش

اولین و مهم ترین مرحله تعمیر ماشین لباسشویی را می توان عیب یابی مطرح کرد، از آن جایی که عیب یابی از مراحل مهمی مطرح می شود توصیه می شود که توسط افراد متخصص انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود، علاوه بر این که مشکل لباسشویی برطرف نمی شود احتمال بروز مشکلات جدی در دستگاه وجود دارد.

چرا تعمیر لباسشویی بوش را به سناپویان بسپاریم؟

اگر برای شما هم این سؤال پیش آمده است که چرا تعمیر لباسشویی بوش در تهران را به شرکت سناپویان بسپاریم در این بخش به سؤال تان پاسخ خواهیم داد.

 1. ارائه خدمات و پشتیانی مناسب

در صورتی که برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش تان به تکنسین نیاز دارید می توانید همه روزه از ساعت 8:30 صبح تا 17 عصر با شماره های درج شده در صفحه تماس گرفته و زمان اعزام تکنسین را تشخیص دهید.

 1. اعزام تکنسین به محل و منزل

کلیه خدمات تعمیرات و سایر خدمات تکنسین های شرکت سناپویان در محل و منزل انجام می شود، در این صورت نیازی به حمل و نقل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه و نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل نخواهید داشت.

 1. اولویت با تعمیر قطعات

تکنسین های فعال در شرکت سناپویان تعمیر قطعات معیوب را به تعویض آن ها ترجیح می دهند، آن ها در تلاش اند که از طریق تعمیر قطعات معیوب، هزینه های مشتریان را کاهش دهند.

استفاده از قطعات اورجینال

گاهی اوقات ممکن است تکنسین ها تشخیص دهند که تعمیر قطعات امکان پذیر نیست و تعویض آن ها بهتر از تعمیرشان است، در این صورت تکنسین های سناپویان با رضایت مشتری قطعات معیوب را تعویض کرده و از قطعات اصل و اورجینالی که دارای ضمانت هستند استفاده می کنند.

 1. دریافت هزینه منصفانه تعمیر لباسشویی بوش

هزینه تعمیرات لباسشویی بوش به عواملی از جمله نوع خدماتی که تکنسین ارائه می دهد، مدل لباسشویی، اشکالات دستگاه و… بستگی دارد.

ضمن این که کلیه هزینه های دریافتی این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه هستند.

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟
بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران کجاست؟

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بوش

در صورت مشاهده هر یک از مشکلاتی که در ادامه معرفی خواهیم کرد با شماره های درج شده در صفحه تماس گرفته و تعمیرات لباسشویی تان را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب و متخصص شرکت سناپویان بسپارید.

 1. ماشین لباسشویی بوش تان روشن نمی شود.
 2. برنامه شستشو شروع نمی شود.
 3. لباسشویی بوش در برق رسانی مشکل دارد.
 4. درب لباسشویی قفل شده و باز نمی شود.
 5. درب لباسشویی بوش به درستی بسته نمی شود.
 6. تایمر لباسشویی به درستی کار نمی کند.
 7. صفحه نمایش لباسشویی دچار ایراد شده است.
 8. برق رسانی دستگاه با مشکل رو به رو شده است.
 9. بدنه دستگاه برق دارد.
 10. برد کنترل لباسشویی بوش خراب شده است.
 11. موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد و خرابی شده است.

نظرتان را بنویسید